Kuveyt Türk Katılım Bankası Memur Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yurt genelinde hizmet verdiği şubeler ve genel müdürlükler için memur ile personel alımı yapıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Memur Alımı Yapıyor!

Özel sermaye ile kurulmuş olan sayılı katılım bankaları arasında yer alan ve müşteri potansiyelini, hacmini geliştirebilmek için yeni kampanyalar ile sıklıkla karşımıza gelen Kuveyt Türk Katılım Bankası yatırımlarını sürdürmekte ve şubeleri ile genel müdürlüklerine yeni memur alımları gerçekleştirmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilanlar hazırlanmakta olup interaktif iş ilanları siteleri üzerinden pozisyonlar duyurulmakta ve personel alımı başvuruları başlatılmaktadır. Yeni ilanlara göre ilgili bankanın memur ve personel alımı yapacağı görülüyor. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara personel alınacak.

İLAN BİLGİSİ DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Banka: Kuveyt Türk Katılım Bankası
Alınacak Memur Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 20

HANGİ POZİSYONLARA MEMUR ALINACAK?

Kuveyt Türk Katılım Bankası 20 farklı pozisyon için ilan yayımlamış olup bu ilanlar için memur alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacaktır.

Dış Raporlama Uzman Yardımcısı
Analitik Fraud Uzmanı
Mali Tahlil Uzman Yardımcısı
Bankada Kampüs Genel Müdürlük Kadroları
BT-Alacak ve Risk Yönetimi Yazılım Mühendisi
Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi
Bilgi Güvenliği Analisti
Mobil Teknolojileri Yazılım Mühendisi

Yukarıda Kuveyt Türk Katılım Bankasının alım yapacağı pozisyonların bazıları verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilan edilmiş olan 20 farklı pozisyon için çok sayıda memur ve personel alımı gerekleştirilecektir. Memur alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını buradan tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/3tf2ux
DİĞER BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE