Kadrolu Çok Sayıda Banka Personeli Alınıyor! Başvurular Sürüyor

Haberlerimizde fazlalıkla yer vermeye çalıştığımız kadrolu banka personeli alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Akbank tarafından çok sayıda pozisyon için kadrolu şekilde görev alacak banka personeli alımı gerçekleştiriliyor. İlanın detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Kadrolu Çok Sayıda Banka Personeli Alınıyor! Başvurular Sürüyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan personel alımlarının yanı sıra, banka personeli alım ilanlarını bekleyen çok sayıda kişi olduğunu da bilinmektedir. Banka personeli olmak isteyen binlerce kişi tarafından da ilgiyle takip edilen kadrolu personel alımlarına, yeni bir banka daha katıldı. AKBANK tarafından yayımlanan kadrolu personel alım ilanlarına ve detaylarına kısaca göz atalım:

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor?

ŞUBE- ENGELLİ ALIMI        
GENEL MÜDÜRLÜK ENGELLİ ALIMI    
GİŞE YETKİLİSİ-BURSA BÖLGE    
GİŞE YETKİLİSİ-DOĞU ANADOLU BÖLGE
GİŞE YETKİLİSİ-GÜNEYDOĞU ANADOLU            
GİŞE YETKİLİSİ-İSTANBUL ANADOLU            
GİŞE YETKİLİSİ-İSTANBUL AVRUPA        
GİŞE YETKİLİSİ-ORTA ANADOLU            
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ            
YARI ZAMANLI TAKIM ASİSTANI kadrolarına alımlar yapılacaktır.

Kimler başvuruda bulunabilir?

Yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyon olduğu görülmektedir. Ancak ilanlara başvuruda bulunmak isteyen kişiler, ilgili ilan şartlarına aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirler. İlanda farklı yaş şartları, mesleki yeterlilikler ve eğitim düzeyleri istenmekte olup, adayların başvurularda bu temel noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Bazı temel şartlardan bahsedecek olursak askerlikle ilişiğinin olmaması ya da en az iki yıl süreyle tecil edilmiş olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, kendisine verilen görevleri yerine getirebilecek olmak, mesleki yeterliliği bulunmak, daha önce bankanın ilgili bir ilanına katılıp başarısız olmamış olmak, bankadaki herhangi bir görevinden uzaklaştırılmamış olmak, müşteri ve kalite odaklı çalışabilmek gibi niteliklerin yanı sıra güleryüzlü, iletişimi kuvvetli ve etkin iletişim kurabilen kişiler olması gerektiği yönünde bilgiler aktarılmaktadır. Tüm ilanlara ve detaylarına göz atmak için TIKLAYINIZ.

YORUM EKLE