ING Bank 29 Personel Alımı Yapacak

ING Bank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 29 personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alımlar hangi kadrolar için yapılacak ve başvuru detayları nedir?

ING Bank 29 Personel Alımı Yapacak
Türkiye’de faaliyetlerine uzun yıllardan bu yana devam eden ve Türkiye’nin en köklü bankaları arasında kendine yer bulan ING Bank 29 personel alacak. Peki ING Bank personel alımı hangi pozisyonlarda yapılacak? İşte ING Bank personel alımı detayları
Köklü bir banka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ING Bank, yeni personel alımları yapmaya hazırlanıyor. 29 açık pozisyona başvuruları kabul ettiğini açıklayan ING Bank, personel alımını yurtdışında practica kampı kapsamında yapacak.

Kimler Başvurabilir

En az üniversite mezunlarının başvuru yapacağı pozisyona yüksek lisans mezunu ve hala yüksek lisans eğitimine devam edenler de başvurabilecek. Başvuru için adaylarda tecrübe aranmıyor. Ancak yurt dışı kampı olacağı için açık pozisyonlara başvuru yapacak olan adayların akıcı bir şekilde İngilizce konuşuyor olmaları gerekiyor. ING Bank’ın bu alımları üniversite öğrencileri için iyi bir kariyer fırsatı olarak değerlendiriliyor. Ayrıca kamp sırasında öğrencilerin kendilerini kanıtlamaları ve kozlarını paylaşabilmeleri için yarışmalar da düzenlenecek.

Adaylar kamp sırasında başarı sağlamaları durumunda ING Bank bünyesinde uluslararası yönetici adaylığına geçiş yapabilecek. İngilizce bilen ve üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan adaylar için başvurular 15 Aralık 2016 tarihinde bitiyor. ING Bank’ın öğrencilere büyük fırsat olarak başlattığı bu alımlarda kamplar 23 Şubat -2 4 Şubat 2017 tarihlerinde yapılacak. Açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyen ve aranılan şartları taşıyan adaylar, kariyer sitelerinden ve ING Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden Başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Link için aşağıda ki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/insan-kaynaklari
 
 
 
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE