Halkbank 565 Banka Personeli Alımı Yapıyor

Halkbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 565 banka personeli alımı gerçekleştirecek. İşte başvuru tarihi ve detaylar.

Halkbank 565 Banka Personeli Alımı Yapıyor
Türkiye'nin en büyük bankalarından bir tanesi olan Halkbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Yatırımlarını artıran ve müşteri memnuniyetini geliştirmek için nitelikli personel arayışı içerisinde olan Halkbank her sene personel alım ilanlarını resmi internet sitesinden yayımlamış olduğu bildiriler ile duyurmaktadır. Söz konusu personeller yazılı ve sözlü sınavlara tabii tutulmakta ve burada başarılı olanlar Halkbank bünyesinde çalışmaktadır. Yeni açılan şubeler, eski şubeler ve genel müdürlülükler için personel alımı yapılırken yeni yayımlanan bildiriye göre Halkbank 565 personel alımı gerçekleştiriyor.

Hangi Pozisyonlar İçin Kaç Personel Alınacak?

Halkbank toplam 565 personel alımı gerçekleştirecek. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda çalışacak ve hangi pozisyon için kaç personel alınacak?

Müfettiş Yardımcısı - 25 Personel
İç Kontrolör Yardımcısı - 40 Personel
Uzman Yardımcısı - 475 Personel
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı - 25 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan detay ile hangi pozisyona personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Aynı zamanda hangi pozisyon için kaç personel alımının gerçekleştirileceği de yanında ki rakamlar ile açıklanmıştır.

Halkbank'ın personel alım ilanını resmi internet sitesinden bulabileceğiniz gibi aşağıda ki bildiriler ile de detayları görebilirsiniz. Alım için başvurular 19 Eylül 2016 Pazartesi gününden itibaren başlamış olup adaylar sınava tabii tutulacak. Sınava girmek isteyen adaylar Halkbank'a 70 liralık ücreti ödeyecek ve başarılı olan adaylar mülakatlara alındıktan sonra buradan da başarılı olanlar Halkbank bünyesinde istihdam edecek.

Bilişim Teknolojileri Uzman Yardımcısı Alımı İçin Tıklayınız
Müfettiş Yardımcısı Alımı İçin Tıklayınız
Uzman Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı Alımı İçin Tıklayınız
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 22:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan Yorulmaz 1994 doğumlu
Cihan Yorulmaz 1994 doğumlu - 3 yıl Önce

Bankacılık ve sigortacılık iki yıllık üniversite mezunuyum iki yıllık halkla ilişkiler açıktan okumaktayim bana uygun pozisyonda sizlerle çalışmak isterim tlf 05377041395