Garanti Bankası Personel Alımları Yapıyor! Türkiye Geneli 12 Farklı Pozisyon

Banka personeli olmak isteyenler için ilgi çekici ilanlardan olan Garanti Bankası personel alımları, 12 farklı kadro üzerinden Türkiye geneli olarak yürütülmeye devam ediliyor.

Garanti Bankası Personel Alımları Yapıyor! Türkiye Geneli 12 Farklı Pozisyon

Hem kendi insan kaynakları sayfasından, hem de özel bir kariyer sitesi üzerinden boşta olan pozisyonlarına yönelik personel alım ilanları yayımlaya devam eden Garanti Bankası, bünyesine yeni personeller katmaya hazırlanıyor. Türkiye genelinde çok sayıda şubesi olan ve binlerce personeli bulunan banka, 12 farklı pozisyon üzerinden alımlar gerçekleştirecektir. Türkiye geneli olarak yürütülen bu alımlara başvuru yapmak isteyen adaylara yönelik bilgilendirmeler haberimizdedir.

İlanlara başvuru şartları

Farklı kadrolara yönelik olarak yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak kişilerin, T.C vatandaşı olmaları, kamu zararına faaliyette yer almamış olmaları, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, sağlık problemlerinin bulunmaması, başka bankadaki bir görevinden disiplinsizlik ya da görevini kötüye kullanım nedeniyle çıkarılmamış olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, beliritlen bölümlerden ya da dengi okullardan mezun olmuş olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmasının yanı sıra, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş ve temsil yeteneği yüksek kişiler olması beklenmektedir. Yayımlanan ilanlara aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden başvurular alınmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen kişilerin, üye sayfalarını oluşturmaları ve içeride yer alan tüm bilgi alanlarını eksiksiz ve doğru şekilde girmiş olmaları gerekmektedir. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ya da kazanılmış tüm hakları geçersiz sayılacaktır.

İlan bağlantısı için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın poyraz
Aydın poyraz - 2 yıl Önce

İş arıyorum