Garanti Bankası Personel Alımları Başladı (Öğrenci, Yeni Mezun)

Banka personel alımı ilanları içerisinde, büyük ilgi gören bankalardan olan Garanti Bankası, bünyesine yeni personeller katmak amacıyla öğrenci ve yeni mezun personel alım ilanları yayımlamış ve başvuruları almaya başlamıştır...

Garanti Bankası Personel Alımları Başladı (Öğrenci, Yeni Mezun)

Garanti Bankası, resmi kariyer sayfası üzerinden yeni personel alımları yapmaya hazırlanıyor. Kurum bünyesinde çalışan binlerce personele ek olarak yeni mezun ve öğrenciler arasından çok sayıda kadroya yönelik banka personel alımı gerçekleştirilecektir. Garanti Bankası tarafından yayımlanan duyuruda, aşağıdaki kadrolara yönelik ilanlar yayımlanmıştır:

YENİ MEZUN

Müşteri Danışmanı Ağrı, Nakit Planlama ve Operasyon, Müşteri Danışmanı İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası, Müşteri Danışmanı Gebze, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (İngilizce) Sivas, Mobil Gişe Asistanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (Sivas)

ÖĞRENCİ

Müfettiş Yardımcısı, Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı, Garantili Gelecek, Talent Day, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (İngilizce) - Sivas, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (Sivas)

MÜFETTİŞ YARDIMCISI POZİSYONU İÇİN BİLGİLENDİRME

Banka tarafından yapılan duyuruda 27 yaşında ya da daha genç, aktif bir kariyer hedefi olan, İngilizcesi olan, 4 yıllık lisans eğitimini Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri ve Mühendislik fakültelerinde tamamladıysan ya da Ekonomi, İşletme/Finans alanlarında yüksek lisans programlarını tamamlamış, dikkatli düşünen, istatistiklere değer veren, analitik düşünebilen kişiler olması, Temmuz 2019 tarihinde mezun olacak, seyahat etmeyi engel olarak görmeyen, banka tarafından uygulanacak genel yetenek ve bilim sınavında başarılı olabilecek kişiler arandığı ifadelerine yer verilmiştir. Tüm ilanlarla alakalı detaylı bilgilendirmeye, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm banka personel alımları için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İlan bağlantısı> https://goo.gl/2VeDzo (Tarayıcınıza kopyalayıp, yapıştırınız.)

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE