Garanti Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Garanti Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. İşte alınacak olan pozisyonlar ve iş hakkında detaylar.

Garanti Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak
Garanti Bankası büyüme oranlarını artırdığı gibi aralıklarla Türkiye geneli personel alımı yapmaya devam etmektedir. Boş bulunan pozisyonlar hakkında inceleme yapan Garanti Bankası bu pozisyonlar için lise, önlisans ve lisans mezunu ya da öğrencisi alımı yaparak pozisyonların tamamını doldurmaktadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Garanti Bankası şubelerde bulunan personel sayısını artırmaya çalıştığı gibi yeni açtığı şubelere de çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Söz konusu bankadan yayınlanan bildiri ile Garanti Bankası lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Garanti Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapacak. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak? Yayımlanmış olan bildiriye göre;

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, merkezi satış temsilcisi, Part time müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi, gişe asistanı, bireysel ürünler risk izleme asistanı, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, operasyon asistanı, mobil grup asistanı, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi. Dış ticaret ve krediler işlemleri asistanı, şubesiz kanallar işlem analiz asistanı, şube hizmetleri destek asistanı, şubesiz kanallar işlem analiz asistanı, gişe asistanı, mobil gişe asistanı, merkezi satış temsilcisi

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için Garanti Bankası çok sayıda personel alımı yapacak. Bu kadrolara başvurmak, nitelikleri öğrenmek ve detaylı bilgi öğrenmek için aşağıda ki linki takip ediniz.

//www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/insan_kaynaklari/garantili_kariyer.page

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin aktan
Nesrin aktan - 3 yıl Önce

Lise mezunuyum .43 yaşındayım .yaştan dolayı hiç bir yere giremedim .Artık iki çocuğum ve kendim için çalışmak istiyorum .bana dönüş yaparsanız memnun olurum teşekkürler.

Yakup
Yakup - 3 yıl Önce

Yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz. Yorum yazarken lütfen aşağıda yazılan uyarıları göz önünde bulundurunuz!

zeynep
zeynep - 3 yıl Önce

Bende ilgileniyorum Banada dönüş sağlar misiniz .28 yaşındayım lise mezunu bilgisayar sertifikam var

Ayla Akkuş
Ayla Akkuş - 3 yıl Önce

4 yıllık maliye mezunuyum. 38 yaşındayım. Çalışmak istiyorum. Çok fazla iş tecrübem yok ama çabuk öğrenirim.