Fibabanka Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor! Pozisyonlar Duyuruldu

Fibabanka Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ve detaylar nelerdir.

Fibabanka Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor! Pozisyonlar Duyuruldu

Ülkemizin son zamanlarda sıklıkla kamuoyunda geniş yankı uyandırdığı ve uygun faiz oranları ile müşteri çekmeye devam etmekte olan bankalar arasında yer alan Fibabanka yatırımlarını hızla sürdürdüğü gibi yine açık pozisyonları için banka memuru ve personeli alımları da gerçekleştirmektedir.

Fibabanka memur alımı ilanları kuruluş tarafından hazırlanmakta ve ilan edilmesi için kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Fibabanka tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında çok sayıda memur ve personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Banka: Fibabanka
Farklı Pozisyon Sayısı: 15'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Fibabanka Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15'e yakın kadro için çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilgili kuruluş hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor.

Uygulama Yönetimi Yönetmen Yardımcısı
Müfettiş/Kıdemli Müfettiş
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı
Engelli Memur

Dijital Bankacılık Kanal Yönetimi Yönetmen Yrd.
Müşteri Deneyimi Yönetmen Yardımcısı
Sosyal Medya Yönetmen Yardımcısı
Proje Finansmanı Yönetmeni
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı

BAŞVURULAR

Yukarıda Fibabanka'nın memur alımı yapacağı kadroların bir bölümü verilmiştir. Buna göre ilgili ilanlara başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan başvurularını pozisyonlara göre formlar vasıtası ile yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/gdjJXs
DİĞER BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE