Denizbank 6 Farklı Kadroda Yeni Mezun, Deneyimli Bankacı Personel Alımları Yapacak!

Denizbank Türkiye genelinde bankacı personel alımları yapacak. 6 farklı kadroda yeni mezun, tecrübesiz ya da tecrübeli olarak çok sayıda personel alımları yapılacak. Adayları detayları haberimizden öğrenebilir.

Denizbank 6 Farklı Kadroda Yeni Mezun, Deneyimli Bankacı Personel Alımları Yapacak!

Denizbank Türkiye genelinde tecrübesiz ve tecrübeli personel alımları yapacak!

Denizbank 1997 yılından beridir bankacılık alanında faaliyet göstererek, 81 il ve ilçelerde bulunan şubelerinde çiftçilerin kobilerin ve vatandaşlara finansal işlemlerinde faaliyet göstermeye devam etmekte.

Denizbank 81 il genelinde bulunan şubelerinde 6 farklı kadroda yeni mezun deneyimli personel ihtiyaçları bulunmakta.

YENİ MEZUN BANKACI ALIMI;

Telefonda Satış Temsilcisi alımlarında adayların yeni mezun olmaları yeterli olacaktır. Diğer yeni mezun alımları şöyle; Mobil Satış Temsilcisi kadrolarında çok sayıda personel alımları yapılacağı açıklandı.

TECRÜBELİ BANKACI ALIMLARI;

Bankacılık alanlarında iş tecrübesi olan adayların başvuru yapabileceği kadrolar şu şekilde: Müşteri Bağlılığı ve Aktivasyon Asistanı/Uzman Yardımcısı, Bankacılık Hizmetleri Temisilcisi / Kınıkova, Kredi Kartları Portföy Yönetimi Yönetmen/Yetkili Bu kadrolarda alımlar nasıl yapılacak ve başvuru süreci nasıl işleyecek?

BAŞVURU SÜRECİ;

Başvuru yapan tecrübeli adayların Genel müdürlük, şirket, bölge ve şube yöneticileri ile görüşme yapılacak mülakata davet edilecekler. Tecrübesiz adayların alımlarda yazılı sınav ve grup çalışması yapılarak 2 aşamalı seçim aşamasından geçebileceklerdir.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/pVSVgz

Yukarıdaki linki kopyalarak yeni tarayıcıdan açabilirsiniz.

Yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER