Bankaya 10 Farklı Kadrodan Banka Personeli Alımları Yapılacak! İlanlar ve Başvuru Şartları

Banka personeli alımlarında yeni ilanlar yayımlandı, yayımlanan ilanlar arasında 10 farklı kadrodan personel alımları gerçekleştiriliyor. Yürütülen alımların detayları haberimizde...

Bankaya 10 Farklı Kadrodan Banka Personeli Alımları Yapılacak! İlanlar ve Başvuru Şartları

Garanti Bankası tarafından çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Garanti Bankası bünyesine yapılacak olan bu alımlar, 10 farklı kadro üzerinden gerçekleştirilecektir. Yürütülen banka personeli alımlarına başvuru şartlarına ve detaylarına aşağıda yer verecek, adaylara bilgilendirmeleri sağlayacağız.Başvuru yapacak adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, başka bir banka bünyesindeki görevlerinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, daha önceden banka tarafından yapılan personel alımlarına katılmış ve başarısız olunmamış, kendini geliştirmeye açık, mesai saatlerine özen gösterebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, belirtilen bölümlerden veya fakültelerden mezun olmuş, kamu zararına bir faaliyette yer almamış olması, herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olması gibi ortak şartları taşımaları gerekmektedir.  10 farklı kadro bulunduğundan, kadrolara göre adaylarda aranacak şartlar değişiklik göstermekte ve ek nitelikler istenmektedir. Bu niteliklere ve koşullara aşağıda yer alacak ilan bağlantısından erişim sağlamak mümkün olacaktır.

Başvurular nereye nasıl yapılacak?

İlana başvurmak isteyen ziyaretçilerimiz Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, GÜvenlik Görevlisi, Avukat, Hizmet Satın Alma Yönetmeni, Risk Yönetimi Kontrol Yönetmeni, Bireysel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, İç Kontrol Yetkilisi, Yapısal Risk Uzmanı/YÖnetmeni ve  Bütçe Planlama Yetkilisi / Uzmanı kadrolarına olan başvurularını aşağıdaki adres üzerinden yapabilirler. Özel bir kariyer sitesi üzerinden alınacak başvurularda, adayların üye profillerinin bulunması gerekmektedir. Ücretsiz üye olarak, profilinizi oluşturup bilgilerinizi güncelledikten sonra başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankacılık ilanları, banka personeli alım ilanlarına ve çok daha fazlasına isinolsa.com mobil uygulamalarımız aracılığıyla 7/24 ulaşabilir, anlık olarak bildirim alabilirsiniz. Yayımlanan banka ilanları dışında daha çok sayıda personel alım ilanı uygulamalarımız üzerinden ziyaretçilerimize ulaştırılmaktadır.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İlan bağlantısı için> Tarayıcınıza yandaki adresi yapıştırınız. Adres> https://bit.ly/2LlTNM6

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 08:26

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlknur bal
İlknur bal - 2 yıl Önce

Lütfen mülakatlar kaldırılsın emeğimiz artık boşa gitmesin..sesimizi duyurun