Bankacı Olmak İsteyen Adaylar! Vakıfbank Genel Başvuru Alıyor!

Vakıfbank bankacı olmak isteyen adaylar için genel başvuru alıyor. Kariyer portalı üzerinden lise, önlisans yada lisans mezunu ayırt etmeden genel başvuru alacak. Adaylar başvuruların ardından ihtiyaç olması halinde çağrılacak.

Bankacı Olmak İsteyen Adaylar! Vakıfbank Genel Başvuru Alıyor!

Türkiye genelinde 81 il ve 935 ilçe genelinde faaliyetlerini sürdüren 35'den fazla kamu ve özel banka bulunuyor. Türkiye'nin bankacılık alanındaki faaliyetlerini her geçen gün daha da iyileştiren ve gerek tüzel firmalar gerek bireysel kredi ihtiyaçlarına çözümler üreten kamu bankası Vakıflar Bankası personel alımları yapacak.

Vakıfbank Müfettişi yardımcısı kadrosunda giriş sınavında yazılı bölümünde başarılı olan adaylar için sözlü sınav gerçekleştirdi. Diğer bir gelişme ise Vakıfbank personel alımları için genel başvurular resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

BANKACI ALIMLARI;

Türkiye genelindeki şubelerine ihtiyaç bulunan gişe işlemleri görevlisi, kredi çözümleri, müfettiş, uzman yardımcısı kadrolarındaki ihtiyaçların giderilmesi için genel başvuru almaya başlayan vakıflar Bankası resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada bankanın ihtiyacı olması halinde değerlendirilmek üzere başvurularının iletilmesini istedi. Buna göre başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular için https://kariyer.vakifbank.com.tr/ adresi üzerinden yeni üyelik oluşturmak gerekmektedir. Üye ol butonuna tıklamak ve ardından ad, soyad, e-posta, T.C. kimlik, doğum tarihi bilgileri alanı doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak, ardından üyelik giriş alanından giriş yaparak başvuru adımlarını tamamlamak gerekmektedir.

Bankacı olmak isteyen adaylar için 15 farklı banka üzerinden de farklı kadrolarda alımlar devam ediyor. Bu bankalardan bazıları ise şu şekilde; Akbank, Anadolu Bank, TEB; Yapıkredi Bank, Alternatif Bank,  Burgan Bank, HSBC, QNB Finansbank, Denizbank, Citibank, Garanti Bank, Tirkiye Finans Bank. Tüm bu bankalara ait farklı kadrolardaki personel alımlarına başvuru yapmak ve detayları öğrenmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 19:37
YORUM EKLE