Akbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Akbank personel alımı gerçekleştiriyor. Akbank bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde personel alacak. Sizde Akbank ailesine iş başvurusunda bulunmak için ilanımızın devamında verdiğimiz bilgileri inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Personel Eleman Alımları İş İlanı
Türkiye’nin bankacılık sektöründe önde gelen firmalarından birisi olan Akbank,  1948 yılından bu yana ülkemiz sınırlarında müşterilerine hizmet üretmektedir. Adana merkezli olarak kurulan bankanın urulma amacı pamuk üreticilerine finansman sağlamaktır. 2014 yılında dünya genelinde yapılan ‘’ En Değerli 500 Banka’’ sıralamasında üst üste üç kez ‘’ Türkiye’nin En Değerli Bankası’’ ünvanını almıştır. Ülke genelinde her noktada bir şubesi bulunan Akbank, kullanıcılarına vadeli, vadesiz mevduat hesapları, yatırım hizmetleri, altın hesabı, bireysel kredi, ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve bunun gibi birçok bankacılık hizmetini sunmaktadır. Adana’da yaşayan Kayserili iş adamları tarafından kurulan Akbank, sürekli olarak kadrosuna takviyelerde bulunmakta, yoğunluk yaşadığı merkez noktalarına ise yeni şubeler açmaktadır. Bundan dolayı Akbank Personel Eleman Alımları İş İlanı yayınlarına çok kez rastlayabilmekteyiz. Bulunduğumuz yıl içerisinde ihtiyaç duyulan ve personel alımı yapılması planlanan pozisyonlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış ve açık pozisyon sayısı şuan için otuz üçtür. İşte Akbank’ın personel alımı yapacağı açık pozisyonlar. Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar: Kocaeli, İstanbul, Amasya, Çorum, Ağrı,Ankara ve Adana’ya yönelik yapılacak olan personel alımlarında, alım yapılacak pozisyonlar şu şekildedir;
  • Java Uygulama Geliştirme Uzmanı
  • Avukat
  • Gişe Görevlisi
  • Çağrı Merkezi  Yetkilisi
  • Websphere Sistem Uzmanı
  • Hizmet Yönetim Uzmanı
  • Windows Sistemleri Uzmanı
  • Bireysel Müşteri Temsilcisi
  • Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Yukarıdaki pozisyonlarda yapılacak olan personel alımlarında, söz konusu pozisyon ile ilişkili olarak adayların bazı kriterlere uyması gerekmektedir. Bu kriterlerin başında, adayların bankacılık sektörüne yönelik eğitim verilen bir üniversite bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Bunun beraberinde adayların yabancı dil ve tercihen İngilizce’yi ileri derecede bilmesi gerekmektedir. Müşterilerle ilişkili olacak kişilerin diksiyonlarının düzgün ve giyimlerine de dikkat ediyor olmaları gerekmektedir. Sadece erkek adaylar için de askerliği yapmış olma ya da askerlik tecil süresinin 2 yıl olması gerekmektedir. İş ilanlarına başvurunun ardından işe kabul edilen adaylar her pozisyonda farklı ücretlerle işe başlamakta ve en düşük ücret de 2 bin liradır.
İlana Başvuruda bulunacak olan adaylar alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirler.
//www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 06:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE