Türkiye İş Bankası Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için banka memuru alımı yapıyor. Buna göre başvurular halen devam ediyor peki detaylar nedir?

Türkiye İş Bankası Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Ülkemizin özel sermayeli olarak kurulmuş en büyük bankalarından bir tanesi olan ve Türkiye'nin dört bir yanında toplam bin 342 (1342) şubesi ile hizmet gösteren ve yurt dışında ise 22 farklı şubesi ile hizmetlerine devam etmekte olan Türkiye İş Bankası yeni yatırımlarını sürdürmekte ve müşteri memnuniyetinin artırılması için yeni hizmetlerini de faaliyete geçirmektedir.

Açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için aralıklarla banka memuru alımı gerçekleştirmekte olan Türkiye İş Bankası ilanlarını resi internet sitesinde yer almakta olan insan kaynakları, açık pozisyonlar bölümü aracılığı ile duyurmakta olup yeni duyurduğu ilanlar için banka memuru alımı yapacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir?

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Türkiye İş Bankası farklı pozisyonlar için yayımladığı iş ilanlara banka memuru alımı yapıyor. Peki aranacak şartlar nedir? Buna göre adayların pozisyonlara göre değişmekte olan asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti yüksek olmak, müşteri memnuniyetine önem verir olmak, bakımlı olmak, kılık ve kıyafetine özen gösterir olmak, sağlığı iş yapmaya yatkın olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, bilgisayar kullanmayı biliyor olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki pozisyonlar nedir ve adaylar nasıl başvuru yapabilir?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası iş ilanları için banka memuru alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nedir? Özel Güvenlik Görevlisi, Çağrı Merkezi Memur, Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için banka memuru alımı gerçekleştirilmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre adayların öncelikli olarak https://goo.gl/mtMx71 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Daha sonra git butonuna ya da enter tuşuna basacak olan adaylar ilgili sayfaya ulaşabilir istediği pozisyona başvurusunu yapabilir.

DİĞER BANKALARIN İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 14:11
YORUM EKLE