Türkiye Finans Bankası Tecrübeli Tecrübesiz 83 Kadroda Alım Yapıyor!

Türkiye Finans Ülke genelindeki şubelerinde çalıştırılmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz toplamda 83 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlarla ilgili detaylar:

Türkiye Finans Bankası Tecrübeli Tecrübesiz 83 Kadroda Alım Yapıyor!

Türkiye’de son zamanlarda faaliyet ağını genişleten Türkiye Finans Bankası tarafından toplamda 83 kadroda çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. İlgili kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda farklı kadrolarda alımlar gerçekleştirilecek olup bazı kadrolar, başvuru şartları ve alıma ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Eğitim Yöneticisi

İlgili kadroya yapılacak alımlarda adayların Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,Eğitim planlaması ve eğitim yönetimi konusunda (tercihen bankacılık sektöründe) uzman,Alanında en az 6 yıllık tecrübeye sahip,En az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, ekip yönetebilen,Sunum becerisine sahip,MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,Eğitim alanındaki yenilikleri takip eden ve kuruma uyarlayan, İngilizce bilgisine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Kestel Şube Müdürlüğü- Gişe Yetkilisi

Bankanın belirtilen şubesinde görevlendirilmek üzere gişe yetkilisi alınacak olup bu noktada adayların sağlaması gereken şartlar arasında Üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ve benzeri bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,Doğum tarihi 01.01.1993 ve sonrası olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya 2 yıl tecilliİyi derecede İngilizce yazıp/konuşan (tercih sebebi)Deneyimsiz (tercihen bankacılık deneyimi olan), Bursa da ikamet etmek şeklindedir.

Banka ayrıca Türkiye’nin birçok ilinde tecrübesiz gişe yetkilisi alımı yapmaktadır.

İş Mükemmelliği Yetkilisi

İlgili kadro için adaylardan Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden lisans veya yüksek lisans derecesinde mezun,Proje yönetimi ve süreç iyileştirme nosyonuna ve deneyimine sahip, tercihen, yeşil kuşak -yalın 6 sigma sertifikası olan ve süreç iyileştirme metotları üzerinde bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Excel ve Powerpoint uygulamalarını etkin kullanan,Minitab, SPSS gibi İstatistiki araçlar kullanan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ola şartları aranmaktadır.

Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı

Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Şanlıurfa’da istihdam edilmek üzere üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, seyahat engeli olmayan, bankanın tüm şubelerinde görev alacak olma şartlarını sağlayan adaylar alınacaktır.

İlgili ilanlar başta olmak üzere bankanın tüm ilanlarına ulaşmak için: https://bit.ly/3bFiT4a

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özer.
Özer. - 3 yıl Önce

Tecrübeli tecrübesiz diyorsunuz en az 2 yıl tecrübesi olacak diye şart koşuyorsunuz nasıl tecrübesiz diyorsunuz anlam veremedim...