Şekerbank Banka Memur Alımı Yapıyor!

Şekerbank Türkiye geneli müdürlükleri ve şubeleri için banka memuru alımı yapıyor. Peki başvuru şartları nelerdir, alınan pozisyonları sizlerle paylaşıyoruz.

Şekerbank Banka Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin önemli özel sermayeli bankaları arasında yer almakta olan Şekerbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere aralıklarla banka memuru alımı gerçekleştirmekte ve ilanlarını kariye siteleri üzerinden kamuoyuna duyurmaktadır. Şekerbank tarafından yayımlanan banka memuru alımı ilanlarını birleştirdik.

Türkiye geneli 273 farklı şube ile binlerce müşterisine hizmet etmekte olan Şekerbank vermiş olduğu uygun faiz oranlı krediler ile her geçen gün müşteri sayısını artırmakta ve yeni şube açılışları da gerçekleştirmektedir. Şekerbank'ın memur alımı ilanını siz değerli okurlarımız iile paylaşıyoruz.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Şekerbank kendi bünyelerinde görev yapmak üzere banka memuru alımı yapıyor. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir? Buna göre işletme bankacılığı müşteri temsilcisi, finansal kurumlar yetkilisi, ticari bankacılık müşteri temsilcisi, operasyon destek görevlisi, sistem operatör yardımcısı, sistem uzman yardımcısı bireysel bankacılık müşteri temsilcisi, unix uzmanı, tarım bankacılığı müşteri temsilcisi gibi pozisyonlar için banka memuru alımı yapılıyor. Peki aranan şartlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

ARANAN ŞARTLAR ile BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Şekerbank'ın banka memuru alımı ilanına başvuru yapabilmek için adayların diksiyonu düzgün olmak, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek olmak, yoğun çalışabilir olmak, kılık kıyafetine dikkat edip bakımlı olmak, genç ve dinamik olmak, işini yapmaya engel sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların başvurular için https://goo.gl/q41SPx linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak müracaatlarını uygun olduğu kadro için gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER BANKALARIN İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazlı Akdag
Nazlı Akdag - 4 yıl Önce

Buna başwuryyu nerden yapabilirm