İş Bankası Yeni Memur Alımı İlanı Yayımlandı! ( Uzman Yardımcısı )

İş Bankası Memur alımı ilanı yayımlandı. Genel Müdürlük bünyesine Banka Memur alımı detayları ve başvuru şartları haberde.

İş Bankası Yeni Memur Alımı İlanı Yayımlandı! ( Uzman Yardımcısı )

İş Bankası Memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Bankanın Resmi kariyer adresi üzerinde 2 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Memur alımı ilanına göre farklı alanlarda istihdam edilmek üzere Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Banka Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

İş Bankası yayımladığı ilana göre, Bursa Kurumsal Şubesinde, görevlendirilmek üzere Genel Müdürlük Bölümlerimizde çalışacak Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Alım yapılacak bölümler ise;

  • Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı

Mesleğe Göre İş Tanımı Nedir?

Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İş Bankası memur alımında adaylardan genel olarak ve özel olarak;

İlgili kontenjan için adaylardan özel olarak, Yaş, Eğitim gibi şartlar aranacak. Bu kapsamda;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak,
  • 10.11.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.(10 Kasım 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)
  • Uzman Yardımcısı alım sınavlarımıza en fazla iki kere katılabilirsin. Aynı anda Uzman Yardımcısı ve Sistem uzmanı süreçlerimizden sadece birine devam edebilirsin. Bu süreçlerde değerlendirme merkezi ve mülakat aşamasında başarısız olan adaylar Uzman Yardımcısı ya da Sistem Uzmanı ilanlarımıza başvuramamaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası memur alımı için adaylar başvurularını sadece Online olarak gerçekleştirecekler. Bu kapsamda başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular sadece aşağıdaki adres üzerinden yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 10 Kasım 2023

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/kurumsal-musteri-iliskileri-yoneticisi-uzman-yardimcisi-2023UZY18

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2023, 13:47
YORUM EKLE