İş Bankası Şubelere Memur Alımı İlanı: Nakit Yönetimi Destek Görevlisi

İş Bankası Memur alımı ilanı yayımladı. Şube birimlerinde çalışacak 30 yaşından küçük ve Lisans mezunu memur alımı ilanı ve şartları haberde.

İş Bankası Şubelere Memur Alımı İlanı: Nakit Yönetimi Destek Görevlisi

İş Bankası memur alımı yapacak. Az Önce Bankanın Resmi kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Şubelerde görev alacak memur alımı yapılacak. online sınav ile KPSS siz Memur Alımı gerçekleştirilece. İşin Olsa ekibi olarak kontenjan detayları ve başvuru şartları hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

İş Bankası Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Banka memur alımı Şubelere yapılacak. Bu kapsamda TL/efektif nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına ve yine Şubelerimizde oluşan atıl nakdin merkezi veznelerimize devrine, parası azalan/biten Bankamatik cihazlarımıza para ikmallerinin gerçekleştirilmesine, bankamatik cihazlarımızda oluşan arızaların giderilmesine destek olacak Nakit Yönetimi Destek Görevlisi alımı yapılacak.

Nakit Destek Görevlisi Ne İş Yapar?

Nakit Yönetim Biriminde Memur pozisyonundaki çalışanlarımız Nakit Yönetimi Destek Görevlisi olarak görev alacaktır. 

Nakit Yönetim Birimi; İstanbul’da bulunan idari ofislerimiz ile birlikte Türkiye genelindeki merkezi veznelerimizin sevk ve idaresini gerçekleştirmektedir. 

Çalışma arkadaşlarımız görevleri kapsamında;

•    Şubelerimizin TL/efektif nakit ihtiyaçlarının karşılanması ve yine Şubelerimizde oluşan atıl nakdin merkezi veznelerimize devri,

•    Parası azalan/biten Bankamatik cihazlarımıza para ikmallerinin gerçekleştirilmesi,

•    Bankamatik cihazlarımızda oluşan arızaların giderilmesine destek olunması,

gibi çalışmaları yürütmenin yanı sıra Şubelerimizden ve Bankamatik cihazlarımızdan alınan nakdin sayılması ve TCMB ile nakit işlemlerinin gerçekleştirilmesinden de sorumludurlar.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İş Bankası ilanı için Adaylardan Genel ve pozisyonun gerektirdiği özel nitelikler aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir Sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir Kurum veya Kuruluşta mecburi hizmet zorunluluğu olmamak" gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

İlgili kontenjan için adaylardan özel olarak, Yaş, Eğitim gibi şartlar aranacak. Bu kapsamda;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak,
  • 07.08.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (07.08.1993 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.),
  • İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak. Belirtilen il dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır,
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası memur alımı için adaylar başvurularını sadece Online olarak gerçekleştirecekler. Bu kapsamda başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 7 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular sadece aşağıdaki adres üzerinden yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 7 Ağustos 2023

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/nakit-yonetimi-destek-gorevlisi---memur-2023MAS5

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2023, 09:16
YORUM EKLE