İş Bankası Memur Alımı 2023 Yayımlandı ( Müfettiş Yardımcısı )

İş Bankası memur alımı ilanı yayımlandı. Şubeler ve Müdürlüklerde Memur Alımı Müfettiş Yardımcılığı sınavı ile yapılacak. Detaylar haberde.

İş Bankası Memur Alımı 2023 Yayımlandı ( Müfettiş Yardımcısı )

İş Bankası Memur Alımı yapacak. Az Önce gelmiş olan memur alımı ilanına göre Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacak.

İş Bankası 2 Kasım 2023 tarihi ile yayımladığı memur alımı ile bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi veya yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde görev alacak Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak.

İş Bankası Memur Görev tanımı Nedir?

Banka bünyesine istihdam edeceği Müfettiş Yardımcısı kadrosuna alacağı memur adaylarının görevi;

İç denetim süreçlerini yerine getiren Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız, Bankamız Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, bilgi sistemleri ile teknolojilerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilir. Tüm Kurul üyeleri, bankacılık süreçlerinde bilgi sahibi olacak şekilde yetiştirilir. Gerekli sertifikasyonları sağlayan ve bilgi teknolojileri alanında yetkinliklerini gösteren Kurul üyelerimiz arasından Bilgi Teknolojileri Müfettişleri atanır. Müfettiş Yardımcıları da dahil olmak üzere kurul üyelerinin ikamet yeri İstanbul'dur.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İş Bankası Memur alımında adaylardan Genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2023 Aralık ayına kadar erteletmiş olmak" gibi genel şartlar aranacak.

Banka Memuru Alımı Özel Şartları Nedir?

İş Bankası Memur alımında adaylardan özel olarak Yabancı Dil, Yaş, Eğitim ve Sınav Katılım şartları aranacak. Buna göre;

Eğitim Şartı Nedir?

En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak,

Yabancı Dİl Şartı:

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve açıklama penceresinde yer alan sertifikalardan birine sahip olmak,

Yaş Şartı Aranıyor!

12.11.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (12 Kasım 1993 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Bankanın memur alımına başvurular İnternet üzerinden yapılacak. Buna göre başvurular 16 Ekim 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 5 Kasım 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece;

Belirtilen niteliklere sahip yabancı dil sertifikası ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesinin ve resimli özgeçmişinle birlikte [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/mufettis-yardimcisi-2023MY2

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2023, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinem Keskin
Sinem Keskin - 9 ay Önce

Bu iş Bankası ne saçmalıyor mülakata kadar akıp onlarca insana ümit verdikten sonra tekrar yeni bir ilan açılıyor uzaydan falan çalışan mı bekliyorlar acaba?