İş Bankası Memur Alımı: 12 İlçede Şube Gişe Personeli Alımı

İş Bankası Memur alımı yapacak. İstanbul Memur Alımı kapsamında 12 İlçe Şube Müdürlüğüne Memur alımı detayları haberde.

İş Bankası Memur Alımı: 12 İlçede Şube Gişe Personeli Alımı

İş Bankası Memur alımı yapacak. Resmi Kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan Banka Memur Alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı 12 İlçede olmak üzere Banka Memuru alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu İlan ile İş Bankası bünyesindeki eksikliği gidermek için Bankanın 12 farklı ilçesindeki Şube Müdürlüklerine memur alınacak. Banka Memur alımı kontenjan detayları ve başvuru şartları nelerdir?

İş Bankası Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

İş Bankası memur alımı kapsamında İstanbul'da bulunan 12 farklı İlçedeki şube müdürlüğüne farklı alanlarda memur alımı yapılacak. Alımlar İş Bankası Memur statüsüne olmak üzere Şubelerin gişe, operasyon, satış, kredi gibi temel bankacılık hizmetlerinin sunulmasında görev alırlar.

İstanbul Memur Alımı Yapılacak 12 İlçe Listesi:

- Arnavutköy,

- Bakırköy,

- Başakşehir,

- Beşiktaş,

- Beyoğlu,

- Eyüpsultan,

- Fatih,

- Kadıköy,

- Kağıthane,

- Sarıyer,

- Şişli,

- Üsküdar,

Banka Memur Alımı Şartları Ne Olacak?

İş Bankası Memur alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Daha önce Banka tarafından yapılan Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Herhangi bir kurum veya Kuruluşta hizmet yükümlülüğü olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak" gibi şartlar aranacak.

Eğitim Şartı Nedir?

Banka Memur alımı için en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak.

Yaş Şartı Nedir?

15.05.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (15.05.1993 sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

İkamet Şartı Nedir?

İstanbul ili Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüpsultan, Fatih, Kadıköy, Kağıthane, Sarıyer, Şişli ve Üsküdar ilçelerinde ikamet ediyor olmak.  Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası memur alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 27 Nisan 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Mayıs 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece online olarak yapılacaktır.

YENİ BANKA MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE