İş Bankası Haziran Ayı Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası Şube ve Müdürlük için Memur Alımı ilanı yayımlandı. İş Bankası Memur Alımı lisans mezunlarından yapılacak.

İş Bankası Haziran Ayı Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası Memur Alımı için ilana çıktı.

2022 yılı kapsamında yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İstanbul genelinde olmak üzere Memur Alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre İş Bankası İstanbuldaki Şubelerinde veya Genel Müdürlüklerinde görevlendirmek üzere Bank a Memur Alımı yapacak. Başvuru için süreç başlamış olup ilan detylarını sizlerle haberimizde paylaşıyoruz.

İş Bankası Memur Alımı Başladı!

İş Bankası Resmi İnternet adresi üzerinde yayımladığı ilan ile İstanbul kapsamında memur alımı yapacağını bildirdi. Bu yönde banka memur alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularını sadece Banka resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirecekler.

Başvuru Tarhleri: 9 - 22 Haziran 2022

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/istanbul-memur-alimi-2022MAS9

Banka Memuru Görevleri Nelerdir?

Memur pozisyonundaki çalışanlarımız, Şube veya Genel Müdürlük Bölümlerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerimizde performanslarına ve yetkinliklerine göre gişe, operasyon veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için görev yaparlar.​

Banka Memuru Olmak İçin Zorunlu Olan Nitelikler Hangileridir?

İş Bankası bünyesinde memur olmak isteyen adaylar bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Bu kapsamda önemli niteliklerden birisi de Eğitim şatlarını sağlıyor olmaları gereklidir. Bunun dışında adaylardan;

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum olmamak,

- Askerliğini tamamlamış olmak veya Temmuz 2023 tarihine kadar erteletmiş olmak,

- Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

- İstanbul'da İkamet Ediyor olmak,

- Daha Önce iş bankasının açtığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

- Herhngi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak,

Eğitim Şartı Nedir?

İş Bankası Haziran ayı kasamında yayımladığı Banka Memuru alımı için adayların en az dört yıllık eğitim neren bölümlerinden mezun olmuş olmak veya son başvuru tarihi olan 22 Haziran 2022 tarihine kadar olablecek olan adaylardan başvuru alınacak.

Banka Memuru Olabilmek İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekiyor!

İş bankası bünnyesinde memur olmak isteyen adaylar en fazla 30 yaşında olmaları gereklidir. Bu kapsamda 22 Haziran 1982 ve sonrası doğan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 23:33
YORUM EKLE