İş Bankası 2023 Haziran Ayı Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası Memur alımı yapacak. Resmi İnternet adresinde gelen ilan ile KPSS siz Memur Alımı için aranan şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

İş Bankası 2023 Haziran Ayı Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan duyuruya göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Memur Alımı yapacak. Memur alımları Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek. Peki İş Bankası memur alımı kontenjan bilgisi nedir? Nasıl başvuru yapılacak? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

2023 Haziran Ayı Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası yayımladığı ilana göre bünyesine " Risk Yönetimi, Aktif Pasif Yönetimi Riski ve Krediler Portföy Yönetimi  ve Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı " alanlarında görevlendirilmek üzere Genel Müdürlük bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları aramaktadır. 

İş Bankası Memur alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir.

Risk Yönetimi, Aktif Pasif Yönetimi Riski ve Krediler Portföy Yönetimi Mesleki Görev Tanımı Nedir?

Risk Yönetimi ve Krediler Portföy Yönetimi alanlarında çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, Genel Müdürlük iş birimlerinde görev yaparlar. Risk alanında Bankamızın maruz kaldığı risklerin yönetilmesi, risk profilinin düzenli olarak izlenmesi ve raporlanması ile ilgilenirler. Krediler Portföy Yönetimi alanında Bankamızın Perakende, Ticari ve Kurumsal nitelikli kredi portföyünün analiz edilmesi, risklilik durumunun ölçülmesi ve bunlara bağlı olarak kredi stratejilerinin, politikalarının oluşturulmasının sağlanması ile ilgilenirler.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı Görevleri: 

Kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür.

İş Bankası Memur Alımı Şartları Nelerdir?

Adaylardan genel olarak " Trükiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir Suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir Kurum veya Kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak.

Yabancı Dil Şartı: Geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birine sahip olanlar, İngilizce sınavından muaf tutulur. 2023 yılı içerisinde Uzman Yardımcısı veya Sistem Uzmanı süreçlerinden herhangi birinde İngilizce sınavımızda başarısız olmuş adaylar, bu ilanımıza başvuramazlar ancak aynı yıl içerisinde bu sertifikalardan birini getirmeleri halinde işe alım süreçlerine devam edebilirler.

Eğitim Şartı: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden Banka tarafından belirtilen alanlarda mezun omuş olmak.

Yaş Şartı: 18.06.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.(18 Haziran 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası Memur alımı başvurusu için adaylar 16 Mayıs 2023 tarihi ile başvurularına başlamış olup en geç 18 Haziran 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece İş Bankası Resmi İnternet adresine yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/risk-yonetimi-ve-krediler-portfoy-yonetimi-uzman-yardimcisi-2023UZY7

4 ŞEHİR MEMUR ALIMI İLANI DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/is-bankasi-4-sehirde-yeni-memur-alimi-ilani-yayimladi-h44447.html

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2023, 07:05
YORUM EKLE