İş Bankası 2022 Son Memur ve Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

İş Bankası bünyesine farklı alanlarda memur ve personel alımı ilanları yayımlandı. 2022 yılı son ilanları belli oldu. Peki şartlar nedir? Nasıl başvuru yapılacak?

İş Bankası 2022 Son Memur ve Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

İş Bankası memur alımı yapacak. Resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İş Bankası farklı kadrolarda ve şartlarda olmak üzere Memur Alımı ve Personel alımı gerçekleştirecek. Bu yönde yayımlanan ilana göre alımlar Üniversite mezunu adaylar içerisinden Şubelere ve Genel müdürlüklere yapılacak. 

İş Bankası yıl içerisinde farklı kadrolarda ilanlar yayımladı. Aralık ayı itibari ile 2022 yılının son ilanları duyuruldu. Peki hangi kadrolarda memur ve personel alımı yapılacak? Başvuru şartları nedir?

Hangi Kadrolarda Memur ve Personel Alımı Yapılacak?

İş Bankasından gelen ilanlara göre 2022 yılı Aralık ayı ilanları şöyle:

  • Banka Memuru,
  • Sistem Uzmanı,
  • Siber Güvenlik Uzmanı,
  • Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı,

olmak üzere 4 farklı alanda memur personel alımı gerçekleştirilecektir.

İş Bankası Başvuru Şartları Nedir?

İş Bankasında çalışmak isteyen personel adaylarından genel olarak;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, En az Dört yıllık eğitim veren fakültelerin ilgili alanlarından mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 30 Yaşını doldurmamış olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, Yabancı dil gerektiren meslekler için İngilizceyi çok iyi derecede biliyor olmak, Alım kontenjanı için yapılacak olan sınavlarda başarısız olmamış olmak

gibi şartlar aranacak.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası memur personel alımında adaylar başvurularını İnternet'ten gerçekleştirecekler. Bu kapsamda sadece İş Bankası kariyer adresi üzerinden yapılacak başvurular en geç 31 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak iş bankası ilanlarına ve başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/

YORUM EKLE