Denizbank ve TEB Bankası Personel Alımları Yapacak! Türkiye Geneli

Türkiye'nin 2 özel bankası olan TEB ile Denizbank bankacı personel alımları yapacak. Türkiye genelinde tecrübe şartsız ve tecrübeli bankacı alım ilanları haberimizde..

Denizbank ve TEB Bankası Personel Alımları Yapacak! Türkiye Geneli

Türkiye’nin denizcilik alanında finansal destek için kurulan ilk özel bankası olan Denizbank ile Türkiye Ekonomi Bankası TEB'in ülke genelindeki şubelerinde çok sayıda tecrübeli ya da tecrübesiz bankacı personeli, teknik kadrolarda personel ve büro personelleri alım yapılacak.

DENİZBANK PERSONEL ALIMI;

Ülke genelinde faaliyetlerini sürdüren özel ile kamu bankalarının sayısı 50'yi geçti. Ülkemizin 81 ilinde geniş bir şubesi bulunan Denizbank alım yapacağı kadrolar belli oldu. Buna göre kobi bankacılığı portföy yöneticisi, iştirak ve grup raporlama uzmanı, bireysel danışman, uluslar arası raporlama ve koordinasyon, değişim yönetim yetkilisi, şube ve Atm planlama uzmanı, alımları yapılacak. Kariyer portalı üzerinden yapılacak başvurularda toplamda 24 ilan bulunuyor. Diğer bankacı alım ilanı ise TEB'te;

TEB BANKACI ALIMI;

Türkiye Ekonomisi Bankasına aktif satış temsilcisi, muhasebe yönetici, yatırım danışmanı, network management, mevzuat müşteri hakları koordinasyon yönetici, bölge post satış temsilcisi, makine mühendisi, iş birliği krediler ve sigorta koordinasyon yöneticisi, kar sistemleri yöneticisi, yıldız müşteri ilişkiler yöneticisi dış ticaret operasyonlar yönetici, teb yatırım danışmanlığı, avukat, çağrı merkezi temsilcisi kadrolarında alım gerçekleştirilecek.

Çağrı merkezi temsilci kadrosundaki alımlarda adayların üniversite öğrencisi yada mezun olmaları, iyi derecede office programlarını kullanmaları, vardiyalı çalışmaya uygun olmaları, müşteri odaklı olmaları, satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek olmaları, erkek adaylarına askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl ertelemiş olması,

Denizbank ilanlarıa erişmek için. //bit.ly/362vhs3

TEB bankacı alım ilanlarına erişmek için. //bit.ly/2yartqc

Yukarıdaki linki kopyalayıp yeni tarayıcıdan açmak gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mzc
Mzc - 2 yıl Önce

Linkler neden kopyalanmiyor