Denizbank Personel Alımı Başladı

Denizbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya başladı. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Denizbank Personel Alımı Başladı
Denizbank her sene farklı pozisyonlar için çok sayıda banka personeli alımı yapmaktadır. Alımlar hakkında Denizbank resmi internet sitesi aracılığı ile adaylara bilgi verdiği gibi interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de boş pozisyonları duyurmakta ve bu kanal üzerinden gelen müracaatları kabul etmektedir.
Denizbank interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yeni yayımladığı açık pozisyonlar için banka personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için Denizbank personel alım yapacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Denizbank interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonları duyurdu ve bu açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak?

MS Teknolojileri Sistem Mühendisi
Yazılım Mühendisi (Engelli Kadrosu)
İş Analisti (Engelli Kadrosu)
Dijital Bankacılık Yazılım Mühendisi
Ödeme Sistemleri Yazılım Mühendisi
İş Analisti
Sistem Mühendisi
Veri Depolama Sistem Mühendisi
.Net Yazılım Mühendisi
Hazine / Menkul İş Analisti
BT Güvenlik Risk Yöneticisi
Uygulama Yönetimi Sistem Mühendisi
Veritabanı Mühendisi

Yukarıda bulunan pozisyonlar başta olmak üzere Denizbank toplam 30'a yakın farklı pozisyon için çok sayıda personel alımı yapılmaktadır. Müracaat etmek isteyen belirlenmiş olan kadrolarda ki niteliklere sahip olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/5E5Fg0

YORUM EKLE