Denizbank Lise Mezunu Garson, Grafiker 24 Kadroda Bankacı Alımı!

Denzibank yeni personel alım ilanları açıklandı. Bu alımlarda bankacı kadroları dışında lise mezunu Garson, grafiker ve bilişim kadrolarında da alımlar yapacağını duyurdu. Başvurularda Lise mezunu yanı sıra önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Denizbank Lise Mezunu Garson, Grafiker 24 Kadroda Bankacı Alımı!

Ülke genelinde özel bankacılık faaliyetlerini sürdüren 30'dan fazla bankanın açık bulunan kadrolarında çok sayıda lise mezunu bankacı personel alımları yapılacak. Adayların Grafiker, garson gibi alanlardaki başvuru yapabileceği finans kuruluşunun açıkladığı tüm kadrolar ve başvuru şartları şu şekilde olacak.

KADROLAR;

Deniz Yatırım Bilgi Teknoloji, Koordinasyon yetkilisi, Dijital pazarlama yetkilisi, Garson, Grafiker, Hayat dışı sigortalar ürün yönetimi yönetmeni, İletişim merkezi asistanı, Kariyer yönetimi uzmanı yetkilisi, Kobi bankacılığı pazarlama. Segment ve müşteri yönetimi, Kobi bankacılığı portföy yöneticisi, Kobi bankacılığı portföy yöneticisi, Krediler özel takip yetkilisi  yönetmeni, Kurumsal ve ticari krediler asistanı, Mali tahlil uzmanı/yetkilisi, Mobil bankacılık uzmanı, Mobil satış temsilcisi, Mobil satış temsilcisi  İstanbul, Piyasa ve faiz riski uzmanı, Sermaye yönetimi uzmanı, Spor eğitmeni, Tarım bankacılığı portföy yöneticisi, Tarım bankacılığı satış temsilcisi, Tarım bankacılığı satış temsilcisi, Telefonda satış temsilcisi, Ticari bankacılık portföy yöneticisi kadrolarında açık iş ilanları bulunuyor.

HANGİ İLLERDE ALIM OLACAK!

Açıklanan kadroların istihdam edileceği illerde belli oldu. Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep illerinde görevlendirilecekler.

GARSON ALIMI;

Yukarıdaki alımlardan garson alımı başvuru şartlarına göre adayların lise mezunu olması 1977 yılı ve sonrası doğmuş olması, İngilizce bilmesi (tercihen) diksiyonu düzgün olması, iletişimi kuvvetli olması, erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları, en az 5 yıl misafir karşılama alanında tecrübe sahibi olması gerekli olacaktır. Garson alımında Denizbank Genel Müdürlüğünde görevlendirilecekler. Üst düzey misafirlerin karşılanmasında davetlilere sunumların gerçekleştirilmesinde bay ve bayan personel görevlendirilecek.

Grafiker alımlarında Adobe Programlarından Photoshop ile Illıstrator programlarını kullanabilen grafik tasarım ile Kreatif alanında en az 2 yıl tecrübeli olmaları, ajans deneyimine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olan, Güzel Sanatlar Fakültesinden reklam İletişim Grafik Tasarım be benzeri bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? İlan ayrıntılarına erişmek ve tüm ilanların genel, özel şartlarına erişmek için //bit.ly/362vhs3 linkini kopyalarak yeni tarayıcıdan açmak gerekli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 18:12
YORUM EKLE