Bankalar Müşteri İşlemleri ve Gişe Yetkilisi Alacak!

3 özel banka müşteri hizmetleri yetkilisi ve gişe yetkilisi alımı yapacağını ilan etti. Bankaların personel alımlarıyla ilgili başvuru detaylarını sizler için derledik.

Bankalar Müşteri İşlemleri ve Gişe Yetkilisi Alacak!

Temmuz ayının ikinci haftasını da geride bıraktığımız şu günlerde yayınlanan yeni ilanlara bakıldığında birçok bankanın gişe ve müşteri işlemleri başta olmak üzere birçok kadroda alı yapıldığı görülmektedir. Bu noktada yayınlanan yeni ilanlar ve ilanlara ilişkin başvuru şartları ve diğer detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Alternatif Bank – Müşteri İşlemleri Görevlisi

Banka tarafından dinamik operasyon yetkilisi alımı yapılacak olup bu noktada adayların Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,En az 1 yıl şube gişe deneyimine sahip,Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Müşteri ve kalite odaklı,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen şartlarını sağlaması gerekmektedir.

İlgili ilan için: https://bit.ly/2DPIAnf

Türkiye Finans – Gişe Yetkilisi

Türkiye’nin birçok ilinde birden fazla gişe yetkilisi alımı yapacak olan bankanın adaylardan sağlamasını istediği başvuru şartları şu şekilde belirtilmiştir: Üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık/Finans ve benzeri bölümlerinden mezun olmuş,Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,Doğum tarihi 01.01.1993 ve sonrası olan,Ekip çalışmasına yatkın,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya 2 yıl tecilli, İyi derecede İngilizce yazıp/konuşan (tercih sebebi), Deneyimsiz (tercihen bankacılık deneyimi olan) ve ilgili şehirde ikamet eden.

İlgili ilan için: https://bit.ly/3jj0EX6

ING Bank – Müşteri Deneyimi Yöneticisi

Banka farklı illerde görevlendirmek üzere Müşteri Deneyimi Yöneticisi alımı yapacak olup adayların üniversitelerin 4 yıllık tercihen İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık ve Finans bölümlerinden mezun olmak, Tercihen BES ve Segem sertifikalarına sahip olmak, MS Office programlarını kullanabilmek, takım çalışmasına uyum sağlamak, analitik düşünce yapısına sahip olmak, iletişim ve ikna kabiliyeti bulunmak başta olmak üzere diğer özel birtakım şartların sağlanması istenmektedir.

İlgili İlana erişmek için: https://bit.ly/3fB0Qil

YORUM EKLE