3 Banka 3500-4000 TL Maaşla Tecrübesiz Gişe Yetkisi ve Personel Alıyor!

3 büyük banka 3000-4000 TL maaşla Tecrübesiz Gişe yetkisi alımı yapacağını açıkladı. Bankaların alımlarıyla ilgili başvuru koşulları ve haberin detayları sitemizdedir.

3 Banka 3500-4000 TL Maaşla Tecrübesiz Gişe Yetkisi ve Personel Alıyor!

Mayıs ayının ilk yarısını geride bırakırken bankalar tarafından personel alımları da devam ediyor. Bu süreçte 3 banka tarafından farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere tecrübesiz lisans mezunu personel alımı yapılacak olup ilgili ilanlara ilişkin detaylar haberimizin devamınadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası

İlgili banka tarafından Konya Zafer Sanayi Şube, Bandırma Şube, Antalya Şube olmak üzere 3 şubede gişe yetkilisi alımı yapılacak olup adayların:

Üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmuş,Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,Doğum tarihi 01.01.1993 ve sonrası olan,İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, prezantabl,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya 2 yıl tecilliİyi derecede İngilizce yazıp/konuşan (tercih sebebi)Deneyimsiz (tercihen bankacılık deneyimi olan)Antalya, Konya ya da Balıkesir’de ikamet eden olma şartlarını sağlaması gerekmektedir.

İlan için: https://bit.ly/3bFiT4a

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Banka tarafından İstanbul’da görevlendirilmek üzere gişe yetkilisi alımı yapılacak olup adayların Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun,Seyahat engeli olmayan,Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip,Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,Müşteri ve başarı odaklı,Takım çalışmasına yatkın,Etkin iletişim becerilerine sahip,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,Analitik düşünen şartlarını sağlaması istenmektedir.

İlan için: https://bit.ly/2yeK9Je

Yapı Kredi Bankası

Banka tarafından Yeni mezun veya 1 yıla kadar deneyimli, diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Sözel ifade becerisine ve ikna yeteneğine sahip, Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Samsun'da ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek olma şartlarını sağlayan Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi alımı yapılacaktır.

İlan için: https://bit.ly/2TbY7CX

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 2 yıl Önce

Ya su uygulamanızı artık geliştirin. Hiçbir link tıklanmıyor iphone ile giris yapıyorum artık uygulamanızı bi güncelleyin

Gürbüz genişyürek
Gürbüz genişyürek @Murat - 2 yıl Önce

Bende başvurmak istiyom