TSK Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Alımı 2. Grup Duyurusu

MSB'den gelen duyuru ile 2021 yılı TSK Subay alımı için Yedek Adaylardan 2. Grup duyurusu geldi. Kayıt tarihleri ve detaylar açıklandı.

TSK Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Alımı 2. Grup Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığından gelmiş olan duyuruya göre Türki Sİlahlı Kuvvetlerine 2021 yılı Subay Alımı hakkında yeni duyuru yayımlandı. Yedek adaylardan 2. Grup duyurusu yayımlanmış olup tarihler açıklanmıştır. TSK DIş Kaynaktan Muvazzaf Subay temini kayıt işlemleri tamamlanmış olup İlk kayıt işlemleri boş kalan kontenjanlar yerine yedek adaylar atanmaya hak kazanmıştır. Söz konusu hakkı kazanan adaylar aşağıdaki tarihler içeerisinde kayıt merkezlerine kayıt işlemleri gerçekleştireceklerdir.

Kayıt Tarihleri Açıklandı!

TSK'dan gelmiş olan duyuruya göre , " ........ Sınıfında Yedek-6 Kayıt Hakkı Kazandınız" şeklinde ifade yazılmış ve ikinci grup olarak kayıt hakkı kazanan adaylar kayıt işlemlerini 18-20 Nisan 2022 tarihlerinde 08:30-17:00 saatleri arasında, kayıt merkezlerine gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Herhangi bir komutanlığa kayıt yapan adaylara sonradan Komutanlık değiştirme hakkı verilmeyecektir.

Kyıt İşlemleri İçin Adresler Paylaşıldı!

Kara Kuvvetleri Komutanlığı için; Seçim aşamalarını başarı ile tamamlayıp KAYIT HAKKI KAZANAN adaylar, yukarıda belirtilen tarihler arasında 08:30-17:00 saatleri içerisinde Kara Harp Okulu Maltepe Yerleşkesi Komutanlığına (İZMİR) şahsen başvuracaklardır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için; Seçim Aşamalarını başarı ile tamamlayıp KAYIT HAKKI KAZANAN adaylar, yukarıd a belirtilen tarihler arasında 08:30-17:00 saatleri içerisinde Dz.K.K.lığı Personel Başkanlığı Personel Temin Koordinasyon Şube Müdürlüğüne (Dikimevi/ANKARA) ön kayıt için şahsen başvuracaklardır.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı için; Seçim aşamalarını başarı ile tamamlayıp KAYIT HAKKI KAZANAN adaylar, yukarıda belirtilen tarihler arasında 08:30-17:00 saatleri içerisinde Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığına (Kütahya) kayıt için şahsen başvuracaklardır.

Sonuçlar Elekrtonik Ortamda Sorgulanacak!

Sonucunuzu e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra Çağrı/Sınav Durumu menüsü altından öğrenebilirsiniz.

Giriş yapmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2022, 23:02
YORUM EKLE