Ülkemizin en önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan ve özellikle sağlık bölümlerini yeni bitiren adayların en büyük gözdelerinden birisi olarak bilinen Acıbadem sık sık Türkiye geneli mevcutta bulunan hastaneleri için personel alımları gerçekleştirmekte olup güncel 62 iş ilanı yayımladı. Buna göre 62 iş ilanı hangi pozisyonlar için yapılacak, alınacak pozisyonlarda aranmakta olan şartlar nelerdir?

Acıbadem Güncel 62 İş İlanı

Acıbadem Sağlık Grubu tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında Muhasebe Uzmanı, Ameliyathane Sekreteri, Hemşire, Hemşire, Müşteri Temsilcisi , Çağrı Merkezi Yetkilisi, Danışma Görevlisi, Hasta Hizmetleri Yetkilisi gibi pozisyonlar başta olmak üzere 62 iş ilanı bulunmaktadır. Adayların öncelikle hem alım yapılacak şehire hemde niteliklere bakarak uyum sağladığı kadro için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Peki Acıbadem Sağlık Grubu için alınacak personellerden aranmakta olan şartlar nelerdir?

Aranan Şartlar Nedir?

Acıbadem Sağlık Grubunda istihdam etmek isteyen adayların genel ve özel şartlara sahip olması gerekmekte olup ilanlarda genel olarak Takım çalışmasına yatkın,İletişim becerileri yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Temel bilgisayar bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. MS Office programlarını kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve vardiya sisteminde çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün ve güler yüzlüSorumluluk sahibi ve disiplinli, Sigara kullanmayan gibi şartlar aranmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubunun ilanlarını görüntülemek ve başvurularını tamamlamak isteyen adayların hemen aşağıda yer almakta olan resmi başvuru linki üzerinden müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Başvuru Linki: https://bit.ly/3ldwGUU