Kamuya memur personel alımı için başvurularda sona geldik. Geçtİğimiz günlerde yayımlanmış olan memur personel alımı ilanına göre 4 Farklı kurum bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere toplamda 4976 kişilik kadro ile ilan yayımlamıştı. Başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilecekler. 

4976 Memur Personel Alımı Yapılacak!

Yayımlanan ilanlara göre alım yapacak Kurumlar:

  • Diyanet İşleri Başkanlığı,
  • Pamukkale Üniversitesi,
  • Sağlık Bakanlığı,
  • Horasan Belediyesi,

olmak üzere ilgili kurumlar toplamda 4 bin 976 memur personel alımı yapılacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı 4538 Sözleşmeli Personel Alımı:

Diyanet 2023 yılı içerisinde yayımladığı personel alımı ilanı ile bünyesine 4538 Sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda Lise ve Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden " 1837 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 51 Şoför, 1971 Temizlik Görevlisi, 679 Aşçı " Alımlar Kadın Erkek adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. 

Başvuru için adayların 2022 yılı KPSS den Lise için P94 ve Ön Lisans için P93 puan türünden en az 50 puan almış olmak gereklidir.

Başvuru ve diğer detaylar için Buraya Tıklayınız.

Pamukkale Üniversitesi 405 Sözleşmeli Personel Alımı:

Üniversiteye Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde olmak üzere toplamda 405 Personel Alımı yapılacak. Bu kapsamda başvurular farklı kadrolarda olmak üzere "  100 Hemşire, 5 Fizyoterapist, 3 Biolog, 1 Diyetisyen, 4 Eczacı, 8 Röntgen Teknisyeni, 25 Sağlık Teknikeri, 12 Diğer Sağlık Personeli, 1 Sağlık Fizikçisi, 1 Spor Uzmanı, 7 Mühendis, 3 Tekniker, 15 Teknisyen, 2 Antrenör, 25 Büro Personeli, 142 Destek Personeli, 51 Koruma ve Güvenlik Görevlisi " kadrolarında yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylardan Nöbet Usulü çalışabilecek olmak, 2022 KPSS den en az 50 puan almış olmak şartı aranaca.

Başvuru ve Diğer Şartlar için Buraya Tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı 30 Memur Alımı:

Sağlık Bakanlığı memur alımı yapıyor. Bakanlığın Teftiş Kurulunda görev almak üzere 30 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Adayların 2021 veya 2022 KPSS den KPSSP9, KPSSP33, KPSSP48 puan türlerinin herhangi birinden en az 80 puan almış olmaları gereklidir.

İlanın Detayları için Buraya Tıklayınız.

Horasan Belediyesi Memur Alımı İlanı:

Belediye bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Lisans mezunu 1 VHKİ, Ön Lisans mezunu 1 Tekniker ve 1 VHKİ alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için adaylarIn Kadın veya Erkek olmak üzere KPSS den en az 60 puan almış olmaları gereklidir.

İlanın ve Başvuru Detayları için Buraya Tıklayınız.

Başvurular Sona Eriyor!

İlgili ilanlar için başvurular Geçen haftalarda başlamış olup artık sona ermektedir. Adaylar başvurularını en geç 5 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçekleştirebilecek. Yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

SON YAYIMLANAN MEMUR PERSONEL ALIMI İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN;

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Editör: TE Bilisim