Ziraat Bankası memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Ziraat Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İstanbulda bulunan Genel Müdürlük birimleri ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere 150 Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda başvuruların Haziran ayının ilk haftası başlamasından sonra artık sona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için detayları bir kez daha sizlerle paylaşacağız.

150 Banka Memuru Alımı Yapılacak!

Ziraat Bankası memur alımı kapsamında yayımlanmış olan ilana göre İdari Alan ve Mühendislik alanlarından 150 Uzman Yardımcısı alacak. Alımlar Genel Mdürlüğü yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

Ziraat Bankası Memur alımı başvuru süreci 6 Haziran 2023 tarihi ile başlamıştı ve artık sona eriyor. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını en geç 23 Haziran 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Ayrıca adayların başvuru ücreti olarak 550 TL ücreti ödemeleri gereklidir.

Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bağlantı üzerinden ilan detaylarına ulaşabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/ziraat-bankasi-2023-yili-150-banka-memuru-alimi-ilani-uzman-yardimcisi-h44558.html

Sınav Daveti Ne Zaman Yapılacak?

Başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 10 Temmuz 2023 Pazartesi gününden itibaren İstanbul Üniversitesi’nin https://ziraatbank.istanbul.edu.tr internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek alabileceklerdir.

Yazılı SInav Detayları Nedir?

Yazılı sınav, ilan edilen sınav merkezlerinde 16 Temmuz 2023 Pazar günü saat 14:30’da başlayacak olup, çoktan seçmeli test şeklinde yapılacaktır. 

Adayların Çalışma Adresi İstanbul olup yazılı sınav 3 merkezde (Ankara,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa) 16 Temmuz 2023 Pazar günü saat 14:30’da gerçekleştirilecektir.

Yazılı sınav 3 bölümden oluşmaktadır. Sınav tek bir oturum halinde gerçekleştirilecek olup, toplam soru sayısı 140 adet ve toplam sınav süresi 160 dakikadır.