Ülkemizin en önemli teknoloji şirketleri arasında yer almakta olan Teknosa bilindiği üzere perakende şekilde teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştirmekte olup Türkiye'nin pek çok şehrin ve ilçesinde sahip olduğu mağazalar ile büyüme oranını artırmaya özen göstermektedir. Yaptığı yatırımlar ile emin adımlarla ilerleyen Teknosa yeni bir sisteme daha imza attı ve personel alımı başvurularını internetten sadece 3 dakika süren bir form ile kabul ediyor. Teknosa bünyesinde çalışmak isteyenler sadece 3 dakika süren bir form aracılığı ile kariyerine Teknosa'da başlayabilir, devam edebilir. Peki nasıl başvuru yapılır, pozisyonlar nelerdir?

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

Teknosa iş ilanları formu incelendiğinde şirket departman yöneticisi, depo sorumlusu, kasiyer, operasyon elemanı, mağaza sorumlusu, mağaza yöneticisi, satış danışmanı, tekno asistan, Teknosacell Sorumlusu, Lise ve Üniversite stajyeri pozisyonları için personel alımı başvurularını kabul ettiği görülmektedir. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Teknosa firması bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan başvuru linkini incelemesi ve yine aynı link üzerinden müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir. Form için üyelik ya da giriş yapma gibi bir zorunluluk gerekmemekte olup adaylar sadece 3 dakika süren form üzerinden başvurularını tamamlayabilir.

Başvuru Adresi: https://jetbasvuru.teknosa.com/

Diğer iş ilanları, şirketler ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan