Uşak Banaz SYDV Personel Alımı

Uşak Banaz SYDV Personel Alımı

Uşak Banaz SYDV Personel Alımı

Uşak Banaz SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı gerçekleştiriyor. SYDV Uşak Banaz ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çaışacak 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alyor. Uşak Banaz SYDV ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular 22 Nisan 2015 tarihinde sona erecektir.

GENEL BİLGİLER:

WORD, EXCEL VB. OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLMEK

B SINIFI EHLİYETİNE SAHİP OLMAK

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından Fen- Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Mühendislik fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri veya Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak. ÖSYM tarafından yapılan 2013 ve 2014 Kamu personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

2- 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak

3- Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word, Excel vb. ofis programları)

4- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak,

5- Son 6 ay içerisinde ilçe merkezi ve köylerinde ikamet ediyor olmak; 15/04/2015 tarihinden sonra adres değişikliği yapan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir.

6- İşe başlaması durumunda kurumumuzda 10 yıl çalışmayı taahhüt etmek, 10 yıl zarfında işi bırakması durumunda 50.000 TL. tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahütname imzalanacaktır.

7- B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.

8- Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. İş Kanunu hükümlerine tabi olarak istihdam edilen ve ayrı tüzel kişiliğe sahip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışan personelin tayin hakkı bulunmamaktadır.

9- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE