SYDV KPSS Şartı Olmadan İlköğretim Mezunu Personel Alıyor! Şartlar Nedir?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını bildirdi. Peki Şartlar ve ilanın detayları nedir?

SYDV KPSS Şartı Olmadan İlköğretim Mezunu Personel Alıyor! Şartlar Nedir?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kamu kurumları ve kuruluşları bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapılacağını bildirdi. Bu yönde Çankırı Eldivan ilçesinde hizmet vermekte olan Sosyal Yarcımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine Belirli süreli olarak çalışacak personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Çankırı Eldivan SYDV bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az İlköğretim Mezunu Olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişkisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak. 

BAŞVURULAR:

Başvuru şartlarını yerine getiren adayların başvuruları kabul edilecek olup adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi itibari ile başlayabilecek olup en geç 14 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE