SYDV KPSS 60 Puan İle Muğla'da Personel Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Alımlar Muğla Menteşe ilçesinde yapılacak. İşte detaylar.

SYDV KPSS 60 Puan İle Muğla'da Personel Alıyor
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Muğla Menteşe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı duyurusuna göre bünyesine belirsiz süreli çalışacak 1 adet Muhasebeci Alımı Yapacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımdaki bilgileri inceleyerek en geç 24 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. İlan tarihi itibariyle son 3 aydır Muğla ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak (son üç ay sonrasında ikamet etmeye başlayanlar müracaat edemeyecektir), Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. Genel Muhasebe bilgisi sahibi olduğunu kanıtlayıcı belge sunmak (iş deneyim belgesi, transkript, sertifika vb. gibi)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE