SYDV İzmir Torbalı'da Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Alımlar İzmir Torbalı ilçesinde yapılacak olup alım detayları şöyledir.

SYDV İzmir Torbalı'da Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre İzmir Torbalıda bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı iki kadroda alım gerçekleştirecek. İzmir Torbalı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliği için, 1 adet Büro Görevlisi ve 4 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 5 personel alımı yapmaktadır. Adaylar İzmir Torbalı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde belirsiz süreli çalışacak olup, başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki nitelikleri taşımaları dahilinde en geç 04 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

- Evet; (Ofis Programlarını Bilmek) 
- 4 Yıllık Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR), İletişim, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak. 
- Evet 
- Evet; ( B,C,D,E Sınıfı Ehliyet) 
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- 1-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 2-Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYŞE
AYŞE - 3 yıl Önce

SYDV Başvurusu için kpss puanı kısmına 89,5 puanımı yazıyorum ÖSYM loglama hatası lütfen sadece rakam giriniz diyor sadece rakam yazıyorum yani 89 yazıyorum virgül nokta kullanmıyorum yine de ÖSYM loglama hatası diyor yardımcı olur musunuz