SYDV 60 Puan İle Memur Personel Alımı Yapıyor

Muş Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından verilen personel alım ilanına göre 1 kamu personeline ihtiyaç duyulduğu açıklandı.

SYDV 60 Puan İle  Memur Personel Alımı Yapıyor

Muş Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın (SYDV) yayımlamış olduğu personel alım ilanına göre büro görevlisi kısmına bir kişilik kamu personeli alınacağı açıklandı. Bizim ile birlikte çalışmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 28 Ağustos 2018 tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak başvuru yapabileceklerini belirttiler.  Son başvuru tarihi 28 Ağustos 2018 olsa da adayların son evrak verme tarihi 30 Ağustos 2018 olarak açıklanmaktadır. 

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Muş SYDV tarafından açılan personel alımı ilanını için istenilen şartlar şu şekildedir. 

  • 2016 veya 2017 de yapılan KPSS sınavında P3 puan türünden en az 60 puan alarak son 6 aydır vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikametinin bulunması, askerlik ile ilgili bir sorunun olmaması ve Office programları hakkında bilgisi olup B sınıfı ehliyete sahip olmak şartları aranmaktadır. 

MUŞ SYDV tarafından verilen ilana sadece erkek adayların başvuru yapacağı açıklandı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE