Ordu Gülyalı SYDV Eleman Alımı

Ordu Gülyalı SYDV Eleman Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Ordu Gülyalı SYDV Eleman Alımı

Ordu Gülyalı SYDV Eleman Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Ordu Gülyalı ilçesinde belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır.

İlanın son başvuru tarihi 12 Aralık 2014 sona erecektir.

Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, İş Başvurusu yapacak adaylarda aranılan niteliklere, Başvuru bilgilerine ve Genel niteliklere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanıyor olmak. (Bilgisayar sertifikası zorunlu değildir.) Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesinin tüm bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Felsefe Bölümü, Halkla İlişkiler veya Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.  En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

GENEL BİLGİLER:

Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 ve 2014 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesinin tüm bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Felsefe Bölümü, Halkla İlişkiler veya Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanıyor olmak. (Bilgisayar sertifikası zorunlu değildir.) Personel alım ilan tarihinden önce Ordu İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alım ilan tarihi olan 04.12.2014 tarihinde ikametgahını değiştirenlerin de başvuru evrakları kabul edilmeyecektir. Ayrıntılı Bilgi için www.gulyali.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE