Niğde Ulukışla SYDV Personel Alımı

Niğde Ulukışla SYDV Personel Alımı

Niğde Ulukışla SYDV Personel Alımı

Niğde Ulukışla SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Niğde Ulukışla ilçesindebünyesine dahil etmek üzere 1 adet belirsiz süreli çalışacak Büro Görevlisi alımı yapacaktır.  Sizde SYDV Niğde Ulukışla ilçesinde işe başlamak için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular 11 Şubat 2015 tarihinde Sona Erecektir. GENEL BİLGİLER: Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak, ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinden birisinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL NİTELİKLER:

 İşin niteliği itibari ile erkek olmak,  Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 veya 2014 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS-P3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak.  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinden birisinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak, ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak veya Üniversite eğitiminde bilgisayar ve muhasebe dersi almış olmak tercih sebebidir. (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanmak.  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Başvuru tarihi itibari ile 12 aydır Ulukışla sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. İş başvurusunun onaylanması durumunda Ulukışla da ikamet etmek.  Askerlik görevini yapmış ve askerlikle ilişkisi bulunmamak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE