Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Manisa Şehzadeler ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 2 Personel alacaktır. Alt kısımda verilen bilgiler doğrultusunda Genel şartlara, Aranılan Niteliklere, genel niteliklere, Başvuru bilgilerine ve Genel Bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda buluna bilirsiniz.

Başvurular 17 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir. 

BÜRO GÖREVLİSİ GENEL BİLGİLER:

Bilgisayar Programcılığı,programları kullanabilmek ktisadi ve İdari Bilimler/Siyasal Bilgiler/Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakülteleri ile Sosyoloji , Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İşletme, Muhasebe, Halkla ilişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. (İktisadi ve İdari Bilimler/Siyasal Bilgiler/Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İşletme, Muhasebe, Halkla ilişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak), mezunu adaylarda iyi derecede bilgisayar kullanabilmek (bilgisayar programcılığı veya işletmenliği veya Operatörlük sertifikası yada Diploması bulunmak) Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Askerlik görevini yapmış olmak. İşe alım sürecinde; 05-06.07.2014 tarihinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak. Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Şehzadeler İlçe sınırlarında ikamet etmek (Ancak; şehzadeler ilçesi nüfusuna kayıtlı olup, öğrenim ve geçici işleri nedeniyle adresi ilçe dışında bulunup, başvuru tarihi itibariyle ikametgahını alanlar için bu 6 aylık süre şartı geçerli değildir) Adayların; Yabancı Dil Bilgisi seviyesi ile Sosyal İletişim becerisine sahip olması, mülakatta tercih sebebidir. Mülakat Komisyonu, mülakata çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kanaat getirdiği adayları seçmekte/ işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kanaat getirdiği adayları seçmemekte serbesttir. Mülakata çağrılan adaylar, genel ve özel şartları taşıdıklarını gösteren belgeleri Vakfımıza teslim edeceğinden, posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ GENEL BİLGİLER:

İyi derecede Bilgisayar kullanabilmek, (Bilgisayar programcılığı/programları) ve sertifika yada belgeye sahip olmak Sosyoloji , Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İşletme, Muhasebe, Halkla ilişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak, En az B sınıfı ehliyet  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. (İktisadi ve İdari Bilimler/Siyasal Bilgiler/Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İşletme, Muhasebe, Halkla ilişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak), mezunu adaylarda iyi derecede bilgisayar kullanabilmek (bilgisayar programcılığı veya işletmenliği veya Operatörlük sertifikası yada Diploması bulunmak) Alınacak eleman kırsal bölgede çalışacağından ve gerekirse tek başına hane ziyaretinde bulunacağından erkek eleman alınacaktır. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Askerlik görevini yapmış olmak. İşe alım sürecinde; 05-06.07.2014 tarihinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak. Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Şehzadeler İlçe sınırlarında ikamet etmek (Ancak; şehzadeler ilçesi nüfusuna kayıtlı olup, öğrenim ve geçici işleri nedeniyle adresi ilçe dışında bulunup, başvuru tarihi itibariyle ikametgahını alanlar için bu 6 aylık süre şartı geçerli değildir) Adayların; Yabancı Dil Bilgisi seviyesi ile Sosyal İletişim becerisine sahip olması, mülakatta tercih sebebidir. Mülakat Komisyonu, mülakata çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kanaat getirdiği adayları seçmekte/ işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kanaat getirdiği adayları seçmemekte serbesttir. Mülakata çağrılan adaylar, genel ve özel şartları taşıdıklarını gösteren belgeleri Vakfımıza teslim edeceğinden, posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

YORUM EKLE