KPSS En Az 60 Puan İle Tekirdağ Hayrabolu SYDV Memur Alımı Yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine belirsiz süreli çalışacak, Kütahya ilinde memur personel alımı gerçekleştirecek. Alım şartları ve özel şartlar ilanın devamında yer almaktadır.

KPSS En Az 60 Puan İle Tekirdağ Hayrabolu SYDV Memur Alımı Yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Kütahya Hayrabolu ilçesine 1 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınacak. Kütahya Hayrabolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine alımını yapacak olduğu kadro için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. Bunun dışında adaylardan aşağıdaki nitelikleri taşıması istenmektedir.

GENEL ŞARTLAR:

Kütahya Hayrabolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adaylardan,  İyi derecede bilgisayar (Windows,Word,Excel,Powerpoint kullanabiliyor olmak grafik ve slayt hazırlamak) kullanabiliyor olmak (bilgisayar sertifikası zorunlu olmayıp tercih nedenidir)  , Bölüm şartı aranmaktadır. 4 yıllık Yüksek öğretim Kurumlarından mezun olmak. Üniversitelerin Sosyoloji,Psikoloji,Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak , En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak , Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ,Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak ,18 Yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak ,İşin özelliğine göre çalışma şartları göz önüne alındığından dolayı erkek personel alınacaktır. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak ,Kamu haklarından mahrum bulunmamak ,Türk Ceza Kanununun 53mad. belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir şuçtan dolayı mahkum olmamak. ,Görevin özelliğine göre eğitim ,yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak ,Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek , akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak,Adli ve İdari soruşturma sonucunda işe alınmasına engel bir durum bulunmamak, ,İşin Süresi Daimi (2 ay Deneme Süreli) ,İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak ,İstenilen İşgücü sayısı 1 (Bir) ,Bölüm şartı aranmaktadır. 4 yıllık Yüksek öğretim Kurumlarından mezun olmak. Üniversitelerin Sosyoloji,Psikoloji,Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak , En son Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan işe alım sürecinde geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak

ÖZEL ŞARTLAR

1-İyi derecede bilgisayar (Windows,Word,Excel,Powerpoint kullanabiliyor olmak grafik ve slayt hazırlamak) kullanabiliyor olmak (bilgisayar sertifikası zorunlu olmayıp tercih nedenidir)

2-Öğrenmeye ,sürekli gelişime açık olma, kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içersinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak

3-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

4-En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak

5-Göreve başlatıldığı Sözleşme imzalandığı tarihten itibaren İlçemizde ikamet etmeyi taahhüt ediyor olmak

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 13 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE