Kırıkkale SYDV Personel Alımı

Kırıkkale SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Kırıkkale SYDV Personel Alımı

Kırıkkale SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Kırıkkale de 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapıyor. Sizde Kırıkkale SYDV ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara,başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. başvurular 26 Mart 2015 tarihinde sona erecektir.

Office programlarını ileri düzeyde kullanabildiğini belgelemek.(Bilgisayar sertifikası veya transkrip belgesi) Mimarlık ve mühendislik fakültelerinden mezun olmak En az 5 yıl deneyimli sürücü belgesine sahip olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Mimarlık ve mühendislik fakültelerinden mezun olmak Diğer Özel Şartlar: a-) Office programlarını ileri düzeyde kullanabildiğini belgelemek.(Bilgisayar sertifikası veya transkrip belgesi) b-) Kırıkkale de toplamda en az 10 yıldır ikamet ediyor olmak. c-)İşe alındığı takdirde en az 5 yıl işten ayrılmadan çalışmayı kabul etmek.5 yıl zarfında işi bırakması durumunda 20.000,00 TL ( Yirmibin ) TL tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır. d-)İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmış ve belgesine sahip olmak. e-)En az 5 yıl deneyimli sürücü belgesine sahip olmak. Mülakata girecek adayların Vakıf Müdürlüğüne teslim etmeleri gereken belgeler: a) Özgeçmiş. b) Nüfus cüzdanı. c) KPSS sonuç belgesi. d) Diploma veya mezuniyet belgesi. e) Erkek adaylar için askerlik durum belgesi. f) Adli sicil belgesi ve Sağlık Raporu (Kazanan adaylardan istenecektir.) g) 3 adet fotoğraf.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE