İzmir Konak SYDV Personel Alımı

İzmir Konak SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

İzmir Konak SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV İzmir Konak ilçesinde 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Son başvuru tarihini 27.10.2014 tarihi olarak belirlenmiştir. Alt kısımda verilmiş olan bilgiler doğrultusunda genel şartlara ve özel şartlara ulaşabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR:  Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak,  4 yıllık yükseköğretim kurumlarının Lisans düzeyindeki Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Felsefe bölümünden mezun olmak,

ÖZEL ŞARTLAR: Yalnızca erkek personel alınacaktır. 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının Lisans düzeyindeki Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Felsefe bölümünden mezun olmak,  Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak,  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, Şartları aranır.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE