Erzurum Aziziye SYDV Personel Alımı

Erzurum Aziziye SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Erzurum Aziziye SYDV Personel Alımı

Erzurum Aziziye SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Erzurum Aziziye ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde Erzurum Aziziye SYDV bünyesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Yükseköğretim kurumlarına bağlı ;Siyasi Bilimler Fakültesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi psikolojik Danışmanlık Rehberlik Sosyoloji Pisikoloji bölümlerinden mezun olmak EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK.SAHADA AKTİF ARAÇ KULLANABİLİYOR OLMAK Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı a. İlan tarihi itibariyle aday vakfı'n bulunduğu İlçenin sınırlari içende ikamet ediyor olmak b. Üniversitelerin 4 Yıllık Lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak. Yükseköğretim kurumlarına bağlı ;Siyasi Bilimler Fakültesi , İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi (Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Sosyoloji Pisikoloji ) mezunu olmak. c. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından yapılan 2013 veya 2014 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak c- Alınacak Personel daha ziyade kırsal bölgede çalıştırılacağından ve gerekirse tek başına hane ziyaretlerinde bulunacağından 2 erkek personel alınacak. d. İlan tarihi itibarıyla Erzurum ili Aziziye İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve işe alındığı takdirde Aziziye ilçesinde en az 5 yıl ikamet edip çalışmayı taahhüt etmek. e. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak f. Bilgisayar sertifikasına sahip olmak (tercih nedenidir) g. Erkek adaylar için en az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak h- PCM Proje Eğitimi Almış Olmak (Tercih sebebidir) I- Tercihen İngilizce bilmek. İ - Tercihen muhasebe bilgilerine sahip olmak

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE