Erzincan Refahiye SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Erzincan Refahiyede personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde başvuruda bulunmak için ayrıntıları inceleyiniz..

Erzincan Refahiye SYDV Personel Alımı

Erzincan Refahiye SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. SYDV Erzincan Refahiye ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alımı gerçekleştiriyor. Sizde Erzincan Refahiye SYDv ailesine başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan açıklamayı inceleyebilirsiniz.

OFİS PROGRAMLARI KULLANIYOR OLMAK

4 YILLIK İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMAK

EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1-Başvuru sonrasında mülakat tarihinde kurumumuz tarafından adayların belgeleri incelenecek olup, eksik belgesi olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek, gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

2- Değerlendirmeye esas alınacak puan hesabında sınav sonuç puanın (KPSS Puanı) % 50 si ile mülakat puanının % 50 sinin toplamı geçerli sayılacaktır.

3- Refahiye İlçesinde ikamet ediyor olmak, Refahiye nüfusuna kayıtlı olmak

4- Personel alımına ilişkin ilan metni www.refahiye.gov.tr adresinde ilan edilmiştir. Burada özel ve genel şartlar ayrıca belirtilmiştir.

5 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmak,

6 Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, bilgisayar programları kullanabilmek, daha önce çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlardan veya özel şirketlerden alınan referanslar değerlendirmede göz önünde bulundurulacaktır.

7 2013 veya 2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı?nda KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 8- Vakıf Başkanlığımız mülakat sonucunda personel alıp, almamakta serbesttir.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 00:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE