Diyarbakır Çüngüş SYDV Personel Alımı

Diyarbakır Çüngüş SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Diyarbakır Çüngüş SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Diyarbakır Çüngüş ilçesinde belirsiz süreli 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak.  Son başvuru tarihi 19.10.2014 olarak belirlenmiştir. Alt kısımda verilmiş olan bilgileri okuyarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR: Başvuru tarihi itibari ile son 6 aydır Çüngüş'te ikamet ediyor olmak.  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi şartları taşımak.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE