Denizli Pamukkale SYDV Personel Alımı

Denizli Pamukkale SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Denizli Pamukkale SYDV Personel Alımı

Denizli Pamukkale SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Denizli Pamukkale ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alacaktır.

Başvurular 20 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.

Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel şartlara, özel şartlara, aranılan niteliklere, başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

WORD,EXCELL,POWER POİNT ACCESS BİLİYOR OLMAK  PSİKOLOJİ EN AZ B TİPİ EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF ARAÇ KULLANIYO OLMAK 4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK. EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANIYOR OLMAK. ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ VEYA MUAF OLMAK YADA ASKERLİKLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAK. 2014 KPSS P3 PUAN TÜRÜNDEN ENAZ 60 PUAN ALMIŞ OLMAK. 35 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK. KAMU HAKLARINDAN MAHRUM OLMAMAK. 26.12.2014 CUMA GÜNÜ SAAT : 10,00 'DA MÜLAKAT YAPILACAKTIR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE