Çorum SYDV Personel Alımı

Çorum SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Çorum SYDV Personel Alımı

Çorum SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV bünyesine dahil etmek üzere Çorum Merkezde Belirsiz süreli çalışacak 2 adet Büro Görevlisi ve 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Çorum Merkez Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Toplamda ise 4 personel alacaktır.

Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, özel şartlara, Genel Niteliklere, Başvuru Bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.Başvurular ise 10.12.2014 tarihinde sona erecektir. BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLİYOR OLMAK.( WORD, EXCEL, VB. OFİS PROGRAMLARI) BÜRO GÖREVLİSİNDE VE SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİNDE , 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ HER BİR UNVANIN İŞ TANIMINDA BELİRTİLEN BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK ( İHTİYAÇ DURUMUNA GÖRE MÜTEVELLİ HEYETİ TARAFINDAN EĞİTİM FAKÜLTELERİNİN YALNIZCA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER, İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİ MEZUNLARI TERCİH EDİLECEKTİR.) Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: ERKEK ADAYLAR İÇİN EN AZ (B) SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLİYOR OLMAK. 18 YAŞINI BİTİRMİŞ VE 30 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ VEYA ASKERLİKTEN MUAF OLMAK. BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANABİLMEK SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK (ERKEK PERSONEL İÇİN) SINAVI KAZANAN ADAYLARDAN SÖZLEŞME AŞAMASINDA, GÖREVİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK VÜCUT VEYA AKIL HASTALIĞI VEYA VÜCUT SAKATLIĞI İLE ÖZÜRLÜ BULUNMADIĞINA VE HER TÜRLÜ İKLİM KOŞULUNDA HER TÜRLÜ TAŞITLA SEYAHAT ETMEYE ENGEL OLMADIĞINA DAİR TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR HASTANEDEN ALINACAK SAĞLIK KURULU RAPORU. VAKFIMIZDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEK, 5 YIL ZARFINDA İŞİ BIRAKMASI DURUMUNDA 40.000 TL VAKFIMIZA TAZMİNAT ÖDEYECEĞİNE DAİR NOTERDEN TASDİKLİ TAAHHÜTNAME İMZALANACAKTIR. 8- ADAYLAR SADECE BİR POZİSYON İÇİN BAŞVURABİLECEKTİR AYNI ANDA HEM BÜRO GÖREVLİSİ HEM DE SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İÇİN YAPILAN BAŞVURULARIN TESPİTİ DURUMUNDA HER İKİ BAŞVURU DA İPTAL EDİLECEKTİR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE