Aydın Didim SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinin personel ihtiyacı için ilanın devamını inceleyiniz.

Aydın Didim SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacı Aydın Didim ilçesinde personel alımı yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacaktır. Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 02 Eylül 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

- Bilgisayarda Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bunu belgelendirmek (MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak). 
- Tercihen üniversitelerin Sosyoloji,Psikoloji,PDR,Sosyal Hizmetler, Bölümleri 
- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- İlan tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.İlan tarihi itibariyle İlçemizde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.2016 KPSSP3 puan türünden en az 65 almış olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE