Ankara Çamlıdere SYDV Personel Alımı

Ankara Çamlıdere SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ankara Çamlıdere İlçesinde Personel alımı yapacak

Ankara Çamlıdere SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ankara Çamlıdere İlçesinde Personel alımı yapacak. Ankara Çamlıdere 1-4 Yıllık Herhangi bir Yüksek Öğretim Kurumundan mezun olmak şartı ile 1 adet Büro Görevlisi Alacaktır. Son Başvuru tarihini 24 Ekim 2014 olarak belirleyen Ankara Çamlıdere SYDV personelinide Belirsiz süreli alacak. Alt kısımda verilmiş olan genel açıklamayı okuyarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR: İyi derecede microsoft office programlarını biliyor olmak Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı  Sosyal İletişim becerisine sahip olmak Görevinidevamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle ilçede ikamet ediyor olmak. 2013-2014 yıllarında yapılan ÖSYM/KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE